Terapia odwykowa dla pacjentów z Łodzi

Uzależnienie od substancji psychoaktywnych niezwykle mocno wyniszcza organizm, doprowadzając do poważnych powikłań zdrowotnych. Nieustanny przymus sięgania po alkohol czy narkotyki prowadzi nie tylko do pogorszenia się stanu zdrowia, ale również do zaburzenia relacji z bliskimi lub utraty pracy. Podobnie wygląda kwestia uzależnienia od hazardu. W naszym ośrodku prowadzimy terapię uzależnień dla wszystkich mieszkańców Łodzi, którzy potrzebują pomocy w walce z nałogiem i pragną rozpocząć nowe życie.

Terapia uzależnień Łódź – zgłoś się po pomoc do doświadczonych specjalistów!

Ośrodek terapii uzależnień powstał z myślą o osobach, które szukają pomocy specjalistów i wsparcia emocjonalnego w walce z uzależnieniem. Stacjonarne formy terapii znajdujące się w naszej ofercie, są najskuteczniejszym sposobem na uwolnienie się nałogu i zrozumienie w jaki sposób funkcjonować bez jego odurzającego działania.

W naszym ośrodku leczenia uzależnień dla pacjentów z Łodzi oferujemy:

Terapia uzależnień

Uzależnienie od substancji psychoaktywnych i od hazardu wymagają specjalistycznego podejścia i stworzenia pacjentom odpowiedniego środowiska, wolnego od czynników wzmagających stres oraz poczucie bezradności. W prywatnym ośrodku odwykowym „Nowe Życie” pacjenci z Łodzi mają możliwość wzięcia udziału w dostosowanym do nich stacjonarnym programie terapeutycznym. Zapewniamy terapię uzależnień, opierającą się na indywidualnym podejściu do potrzeb osób uzależnionych, co przekłada się na osiągnięcie sukcesu po opuszczeniu ośrodka.

Oferujemy pomoc w przejściu odtrucia alkoholowego wszystkim pacjentom z Łodzi przez odwyk alkoholowy, leczenie narkomanii oraz pomoc w wyjściu z uzależnienia od hazardu

Specjalistyczna terapia dla alkoholików i narkomanów Łódź

Podstawą leczenia uzależnienia od alkoholu oraz narkotyków jest ich całkowite odstawienie oraz usunięcie ich pozostałości z organizmu pacjenta.

Odtrucia alkoholowe w Łodzi powinny być przeprowadzane jedynie pod stałą opieką wyspecjalizowanej kadry medycznej, która przez cały czas terapii podaje odpowiednie leki. Dzięki temu pacjenci w procesie detoksykacji alkoholowej oraz narkotykowej nie będą odczuwali fizycznych i psychicznych objawów odstawienia środków psychoaktywnych. Pomoże im to poradzić sobie z wewnętrznym przymusem, a jednocześnie w pełni zniwelować wystąpienie przykrych skutków ubocznych.

Nasz ośrodek dla narkomanów z Łodzi oferuje specjalistyczną pomoc terapeutów z wieloletnim doświadczeniem, którzy pomogą kuracjuszom w poradzeniu sobie z problemami, które doprowadziły ich do tego momentu w życiu i przygotują ich do funkcjonowania poza nim.

Indywidualne leczenie uzależnienia od hazardu Łódź

Hazard to niezwykle podstępne uzależnienie, które jest poważną i trudną do wyleczenia chorobą. Proces terapeutyczny w leczeniu hazardu jest długotrwały i wymaga od pacjentów oraz ich bliskich zrozumienia.

Całkowite odcięcie osoby uzależnionej od dostępu do automatów, gier karcianych, kasyn czy nawet internetu to jedyny sposób na to, aby w trakcie procesu terapeutycznego pacjent nauczył się funkcjonować bez wszystkich emocji, jakie towarzyszyły mu podczas grania. Terapie indywidualne oraz te prowadzone w grupie to skuteczna metoda leczenia hazardu. Wspólne rozmowy pomogą zrozumieć typowe zachowania hazardowe, a uzależnieni od gier pacjenci, nauczą się z nimi pracować.

Zadzwoń do nas:

+48 513 007 567 lub +48 515 481 213

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień, w którym pomoc uzyskają mieszkańcy Łodzi

Nasz ośrodek terapeutyczny oferuje indywidualną terapię uzależnienia od alkoholu, odbywającą się pod okiem doświadczonego psychiatry, specjalizującego się w leczeniu uzależnień. Odwyk alkoholowy proponowany mieszkańcom Łodzi umożliwia trafne sformułowanie problemu w przypadku uzależnienia. W ten sposób pacjent uczy się funkcjonowania bez środków psychoaktywnych czy silnych emocji pojawiających się w trakcie hazardu.

Terapia dla alkoholików z Łodzi trwa minimum cztery tygodnie, w trakcie których wszyscy kuracjusze nie mają dostępu do źródła swojego uzależnienia. Zarówno pacjenci zmagający się z uzależnieniem od narkotyków, jak i hazardu, mają zapewnione odpowiednie środowisko do tego, aby pracować nad sobą i lepiej poznać przyczynę własnych problemów. Detoks od środków odurzających to pierwszy krok do tego, aby zupełnie uwolnić się od nałogów. Kuracjuszom zapewniamy wyżywienie, nocleg, a także uczestnictwo w wielu sesjach terapeutycznych. Gwarantujemy także aktywnie spędzony czas wolny.

Terapia odwykowa w ośrodku to także możliwość wzięcia udziału w indywidualnych sesjach dla osób współuzależnionych, czyli najbliższej rodziny. W trakcie sesji terapeutycznych rodzina poznaje mechanizmy uzależnienia, a jednocześnie uczy się sposobów reagowania i niesienia pomocy uzależnionemu po opuszczeniu przez niego ośrodka.

Leczenie uzależnień dla pacjentów z Łodzi w zamkniętym ośrodku jest kosztowne, ale niezwykle skuteczne. Z tego też powodu umożliwiamy rozłożenie płatności na raty, co pozwoli na swobodny udział w terapii.

Czujesz, że potrzebujesz profesjonalnej pomocy?
Wybierz leczenie uzależnień w naszym ośrodku 

Facebook