Czy jesteś gotowy, aby odzyskać swoje życie? Gotowy aby przywrócić zdrowie i życie?

Uzależnienie jest potężne, ale zmiana jest możliwa. Nadal jesteśmy panami naszego losu.

CO LECZYMY?

Leczenie
Uzależnienie jest chorobą jak każda inna i dlatego wymaga leczenia oraz pomocy specjalistów. Fachowe wsparcie znajdziesz w naszym ośrodku – tutaj nikt nie będzie Cię oceniał ani potępiał. Wiemy, że nałóg może dotknąć każdego, bez względu na wiek czy status społeczny. Zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz do walki z nałogiem, który niszczy nie tylko Twoje zdrowie, ale i życie rodzinne, zawodowe, a w wielu przypadkach przyczynia się także do powstania problemów finansowych.
Do naszego ośrodka zapraszamy osoby zmagające się na co dzień z uzależnieniem od:
Program leczenia uzależnienia trwa zazwyczaj 28 dni. Jednak w przypadku niektórych osób i rodzajów uzależnień proces fizycznego wycofania i praca nad psychologiczną stroną uzależnienia trwa dłużej i wymaga przedłużania czasu leczenia.

Leczenie alkoholizmu

Uzależnienie od alkoholu jest ciężką chorobą, która może dotknąć każdego, bez względu na wiek, płeć czy pozycję społeczną. Najczęściej rozwija się bez świadomości osoby chorej jak i jego najbliższego otoczenia. Problem jest często bagatelizowany, uważany jako tylko słabość, a nie choroba.

Leczenie od hazardu

Uzależnienie od hazardu jest bardzo poważną chorobą i ma wiele twarzy. To nie tylko drogie kasyna, ale również gry w pokera, ruletkę czy automaty do gier. Ogólnodostępne strony internetowe z grami sprawiły, że hazard staje się bardziej dostępny, co stwarza problem, ponieważ hazardziści mogą grać hazardowo o każdej porze dnia i nocy.

Leczenie lekomanii

Uzależnienie od leków może zagrażać każdemu, ponieważ istnieje wiele legalnych środków które potencjalnie uzależniają tj. środki uspokajające, tabletki nasenne czy przeciwbólowe, suplementy diety. Nie należy tego bagatelizować, ponieważ nieprawidłowe przyjmowanie leków bez kontroli lekarza niesie ze sobą szereg skutków ubocznych.

Leczenie narkomanii

Uzależnienie od narkotyków to ciężka choroba – zarówno dla osoby, której bezpośrednio dotyka, jak i dla otoczenia. Powoduje negatywne skutki, prowadząc do zniszczeń fizycznych, jak i uzależniając psychicznie od substancji psychotropowych. Nie należy tej choroby ignorować, a choremu potrzebna jest specjalistyczna pomoc w leczeniu narkomanii.

Facebook