Czy jesteś gotowy, aby odzyskać swoje życie? Gotowy aby przywrócić zdrowie i życie?

Uzależnienie jest potężne, ale zmiana jest możliwa. Nadal jesteśmy panami naszego losu.

TRZEŹWOŚĆ NASZYM CELEM

 

O NAS

Działamy jako legalny podmiot wykonujący działalność leczniczą wpisany do rejestru Wojewody Zachodniopomorskiego pod nr 000000203779

Ośrodek Terapii Uzależnień ,,Nowe Życie,,  powstał z myślą o osobach poszukujących pomocy w problemach z uzależnieniami. Ośrodek ma na celu leczenie pacjentów z uzależnień, szczególnie takich jak: alkoholizm, narkomania, hazard, lekomania. Osoby uzależnione mają obecnie wiele możliwości wyboru leczenia, jednak stacjonarne programy terapii są zwykle najskuteczniejsze. Prywatne programy są zwykle bardziej elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta,co owocuje większymi korzyściami z uczestnictwa. Zajmujemy się fizycznym i psychicznym zdrowiem podczas zajęć grupowych, prywatnych sesji oraz oferujemy wsparcie, aby nasi kuracjusze po opuszczeniu ośrodka zaczęli NOWE ŻYCIE bez obaw.

Każdy pacjent będzie mógł liczyć na profesjonalną pomoc wyspecjalizowanych psychoterapeutów. Zapewnimy pełną dyskrecję oraz prawdziwie domową atmosferę. Praca z własnymi słabościami odbywa się w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze.

Ośrodek „Nowe Życie” znajduje się w malowniczo położonej wiosce Wapnica, w gminie Suchań (powiat stargardzki, woj. zachodniopomorskie) nad brzegiem Jeziora Wapnica. Dogodna lokalizacja przy drodze krajowej nr 10 stanowi komfortowe połączenie dla pacjentów oraz ich rodzin. Jednocześnie proponujemy naszym pacjentom odbiór z dworca PKP, PKS (Stargard, Choszczno, Recz) oraz z portu lotniczego w Goleniowie.

Komfortowy ośrodek (wyremontowany w 2018 r.), piękny duży ogród, bliskość jeziora, lasów, cisza i spokój to doskonałe miejsce do wyciszenia i podjęcia terapii.

Po zajęciach terapeutycznych organizujemy wyjścia na basen, saunę, wycieczki krajoznawcze. W ośrodku przygotowaliśmy salę rekreacyjną, w której znajdują się stół do ping ponga, piłkarzyki, siłownia oraz piękny ogród z wiatą i boiskiem do piłki nożnej i siatkówki.

POMOŻEMY CI ODBUDOWAĆ WIARĘ W SIEBIE, NABRAĆ SIŁ I ZMOTYWUJEMY CIĘ DO DALSZEGO DZIAŁANIA.

Facebook