Leczenie uzależnień Rzeszów
– oferta ośrodka „Nowe Życie”

Leczenie alkoholizmu Rzeszów

„Nowe Życie” – prywatny ośrodek leczenia uzależnień Rzeszów

Ośrodek „Nowe Życie” oferuje wszystkim uzależnionym z Rzeszowa indywidualnie dopasowany plan leczenia, możliwość wyboru rodzaju zakwaterowania, wsparcie znakomitej kadry oraz łatwy dojazd.

W naszym ośrodku pomoc znajdą osoby zmagające się z:

Kiedy najlepiej jest się zgłosić do ośrodka odwykowego?

Każdy moment jest dobry, aby podjąć decyzję o zmianie swojego życia. Podkreślamy jednak, że niezwykle ważne jest to, aby decyzja osoby z nałogiem była szczera – niewymuszona przez nikogo z otoczenia. Tylko uświadomienie sobie swojego problemu pozwala na aktywny udział w odwyku alkoholowym dedykowanym pacjentom z Rzeszowa. 

Terapia pomoże tym, którzy przez nałóg przestali widzieć sens w chodzeniu do pracy, spotykaniu się ze znajomymi, a także tym, którzy zniszczyli wiele relacji z bliskimi pod wpływem używek.

Zdecydowanie się na leczenie narkomanii na wczesnym etapie uzależnienia pomoże osobom uzależnionym z Rzeszowa w łatwiejszy sposób przejść cały proces leczenia i ograniczy szkody wywołane w organizmie.

Jak długo trwa leczenie uzależnień Rzeszów i ile kosztuje?

Odwyk narkotykowy, alkoholowy czy jakikolwiek inny proces leczenia uzależnień trwa w „Nowym Życiu” 4, 6 lub 8 tygodni. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć także terapię trwającą 2 tygodnie, ale jest ona przeznaczona dla osób, które były już w ośrodku, ale wróciły do nałogu.

Jeśli zaś chodzi o finanse, to trudno mówić o kwocie leczenia bez doprecyzowania szczegółów. Ostateczna cena zależy od długości terapii, miejsca zamieszkania w ośrodku (możliwy jest pobyt w droższym pokoju jednoosobowym lub w tańszym dwuosobowym) oraz rodzaju leczenia. Zwykle koszt waha się od 4500 zł do 17000 zł.

Po więcej informacji zapraszamy Państwa do zakładki Oferta. Tam znajdują się szczegółowe ceny. Dobrą wiadomością dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na duży, jednorazowy wydatek, jest to, że oferujemy możliwość spłaty ratalnej za pobyt w ośrodku.

Terapia uzależnień Rzeszów

Jak wygląda terapia uzależnień dla pacjentów z Rzeszowa i jakie w jej ramach metody są stosowane?

W naszym prywatnym ośrodku „Nowe Życie” leczenie alkoholizmu, ale też innych uzależnień, odbywa się na kilku płaszczyznach – zaczynając od detoksu alkoholowego, skupiając się na psychoterapii i kończąc na otwarciu drogi do lepszego życia bez nałogu.

Wszystkim podopiecznym mamy do zaproponowania terapię podstawową, która odbywa się zarówno indywidualnie, jak i w formie terapii grupowej. Zainteresowani będą mogli wziąć udział także w terapii pogłębionej. Oprócz spotkań z psychoterapeutami w ośrodku odbywają się różne zajęcia, ciekawe wykłady, ale przewidujemy również czas wolny.

Leczenie uzależnień Rzeszów – pomóc fachowców oraz najbliższych

Podczas pobytu w naszym ośrodku pacjenci z Rzeszowa otrzymują pomoc od najlepszych specjalistów. Nasza kadra była dokładnie wybierana – wszyscy pracownicy mają odpowiednie podejście do podopiecznych, są doświadczeni, potrafią radzić sobie w trudnych sytuacjach i zawsze chętnie wspierają dobrą radą. Dodatkowo możemy się pochwalić, że nasza kadra terapeutyczna współpracuje z superwizorem rekomendowanym przez Polską Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

„Nowe Życie” to nie tylko ośrodek leczenia alkoholizmu czy narkomanii, ale także przestrzeń, w której niesiemy pomoc najbliższym uzależnionych. Uporządkowanie myśli i zrozumienie stanu zdrowia osoby z nałogiem jest potrzebne rodzinie i przyjaciołom podopiecznego. W planie leczenia uwzględniamy także spotkania, podczas których można przepracować pewne problemy z przeszłości lub po prostu okazać wsparcie choremu. Dla uzależnionego niezwykle cenna jest świadomość, że wciąż ma, na kogo liczyć.

Jesteś gotowy zdecydować się na leczenie alkoholizmu lub leczenie narkomanii i mieszkasz w Rzeszowie? Skontaktuj się z nami:

+48 513 007 567 lub +48 515 481 213

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy w przypadku walki z nałogami?

Proces leczenia uzależnień wymaga dużo cierpliwości od pacjenta. W trakcie terapii zdarzają się trudne momenty, dlatego tak ważne jest korzystanie z profesjonalnej pomocy. Najlepsi specjaliści w każdej chwili są gotowi okazać wsparcie i pomóc w odnalezieniu motywacji do działania.

Odtrucia alkoholowe pod naszym okiem przeprowadzane są w bezpieczny sposób i w komfortowych warunkach. Profesjonalne ośrodki, takie jak nasz, gwarantują też przebywanie pośród empatycznych pracowników, którzy nie oceniają podopiecznych.

Leczenie uzależnień Rzeszów
Facebook