„Nowe Życie” – terapia uzależnień Lublin

Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień zapewnia pomoc w przypadku uzależnienia od hazardu, alkoholu, narkotyków oraz leków. Stworzyliśmy środowisko, które umożliwia leczenie w przyjaznym miejscu, oddalonym od hałasu i stresu. Mamy do zaoferowania różne długości pobytów, indywidualne podejście do pacjenta, świetną kadrę oraz łatwy dojazd (w niektórych przypadkach również z możliwością odbioru z niektórych dworców).

Leczenie alkoholizmu Lublin

Leczenie alkoholizmu Lublin

Alkoholizm to choroba, którą trzeba leczyć. Jeśli trafisz do naszego ośrodka, to zrobimy wszystko, aby pomóc Ci wygrać walkę z tym nałogiem. Czeka Cię ścisły plan każdego dnia (z uwzględnieniem czasu wolnego), dopasowana do Twoich potrzeb psychoterapia, ale także detoks alkoholowy.

Uważamy, że odtrucia alkoholowe są konieczne. Tylko w ten sposób można oczyścić organizm ze szkodliwych substancji pozostawionych przez używki. W razie potrzeby nasi lekarze gotowi są przepisać odpowiednie leki, które pomogą przetrwać ten etap.

Leczenie narkomanii Lublin

Odwyk narkotykowy Lublin

Nie ma dla nas znaczenia, czy podopieczny uzależniony jest od narkotyków twardych czy miękkich. Każdy z nich bowiem wpływa na zachowanie pacjenta i zmusza go do czynów, których „na trzeźwo” prawdopodobnie nigdy by się nie podjął.

Zalecamy jak najszybsze powiedzenie STOP uzależnieniu od narkotyków. Leczenie narkomanii Lublin będzie łatwiejsze dla chorego im szybciej zdecyduje się poprosić o pomoc.

Przejdź przez terapię uzależnień z wykwalifikowaną i empatyczną kadrą

Oprócz tego, że nasz zespół tworzą starannie dobrani pracownicy, którzy mogą pochwalić się znakomitym wykształceniem i doświadczeniem, to mają oni dodatkowo wielkie serca. Wychodzimy z założenia, że trzeba mieć odpowiedni charakter, aby móc pracować w ośrodku leczenia uzależnień. Kadra „Nowego Życia” jest wspierająca i chętnie niesie pomoc każdemu pacjentowi z Lublina.

Skuteczne leczenie uzależnień Lublin

Wyjście z uzależnienia jest możliwe tylko przy dużych nakładach pracy ze strony osoby zmagającej się z problemem. Zapewniamy jednak kompleksowe wsparcie pacjentom z Lublina, którzy zdecydują się na podjęcie leczenia natromanii, alkoholizmu lub uzależnienia od leków czy hazardu w naszym ośrodku.

 Terapia uzależnień Lublin – klucz do sukcesu

Pobyt w ośrodku uzależnień i uczestnictwo w psychoterapii przeznaczone jest dla osób, które chcą zmienić swoje życie i wygrać walkę z nałogiem. Każdy z pacjentów zostaje przez nas zdiagnozowany, a dzięki temu możliwe jest dobranie odpowiedniego rodzaju terapii.

Spotkania prowadzone są w trybie indywidualnym oraz grupowym. Psychoterapia uzupełniana jest terapią pogłębioną, umożliwiającą podopiecznym nauczenie się funkcjonowania w różnych sferach życia i zmagania się z różnymi trudnościami. W naszej ofercie, oprócz terapii podstawowej, widnieje terapia nawrotowa – przeznaczona dla osób, które nie przestrzegały abstynencji lub są bliskie jej złamania.

Terapia uzależnień Lublin

Ile trwa terapia i ile trzeba za nią zapłacić?

Dla pacjentów na terapii nawrotowej możliwy jest pobyt 2-tygodniowy. Natomiast w przypadku terapii podstawowej minimalny czas pobytu wynosi 4 tygodnie. W zależności od potrzeb proces leczenia może się wydłużyć do 6 lub 8 tygodni. Koszt terapii w ośrodku „Nowe Życie” trudno wskazać jednoznacznie. Na ostateczną kwotę składa się:

  • rodzaj terapii,
  • czas pobytu,
  • typ zakwaterowania (np. za pokój jednoosobowy zapłaci się więcej niż za dwuosobowy).

Podstawowe ceny wahają się od 4500 zł do 17000 zł. Osoby, które nie mogą pozwolić sobie na taki wydatek, mogą skorzystać z płatności ratalnej.

Chcesz skorzystać z leczenia uzależnień w Lublinie?

Wsparcie rodzin – niezbędne po wyjściu z ośrodka 

„Nowe Życie” to nie tylko miejsce na odwyk alkoholowy czy prowadzenie psychoterapii dla uzależnionych. Nasza kadra oferuje również pomoc współuzależnionym z Lublina, czyli bliskim podopiecznego.

Często zdarza się tak, że rodzina czy przyjaciele naszego pacjenta obwiniają się, zostają zmuszeni do zmiany swojego stylu życia lub zmagają się z problemami psychicznymi. Zapewnienie odpowiedniej pomocy rodzinie uzależnionego pozwala też na wsparcie pacjenta w procesie leczenia. Zależy nam na tym, aby przygotować bliskich naszego podopiecznego do udzielenia właściwej pomocy – również po zakończeniu leczenia w ośrodku.

Co daje skorzystanie z profesjonalnej pomocy ośrodka odwykowego Lublin?

Leczenie uzależnień pod okiem specjalistów jest skuteczną metodą pomocy. W prywatnym ośrodku „Nowe Życie” prowadzenie terapii dopasowane jest do indywidualnych potrzeb pacjenta, w razie konieczności przepisywane są odpowiednie leki i panuje tu skupienie na celu, jakim jest pokonanie uzależnienia. Z pomocą lekarzy i psychoterapeutów naszym podopiecznym łatwiej jest przejść etap odstawienia.

Facebook